Jak pokonać trudności rozwodowe

Kiedy wina rozpadu związku małżeńskiego ewidentnie leży po jednej stronie, istnieje możliwość uzyskania rozwodu adnotacją o winie małżonka. Rozwód z orzeczeniem o winie (zdrada), to w pewnym sensie zabezpieczenie dla osoby wiernej i prawdziwie uczciwej. Posiadając owe orzeczenie o winie partnera, możemy wywalczyć sprawiedliwy podział majątku oraz uczciwe alimenty nie tylko na dzieci, ale i na nas samych. Rozwód jest przecież nie tylko rozstaniem się, ale – jeżeli zdradzona strona nie pracuje, albo zarabia znacznie mniej, niż niewierny małżonek, to rozwód (w tym z orzeczeniem o winie przez zdradę) jest równoznaczny z utratą środków finansowych.

Samo niestety pragnienie uzyskania rozwodu z orzeczeniem o winie z powodu zdrady lub czegokolwiek innego, nie jest jednoznaczne z jego uzyskaniem. Każdą zdradę, każde niedochowanie wierności i oszustwo małżeńskie, osoba składająca pozew o rozwód, musi dobrze uwiarygodnić a co za tym idzie, zebrać taki materiał dowodowy, by nikt nie zdołał go podważyć. Sprawa natomiast zebrania tychże dowodów uwiarygodniających, jest monotonna i żmudna. Czasami wymaga specjalistycznego podejścia i doświadczenia w zdobywaniu dowodów.

Umiejętności te posiadają pracownicy naszego biura detektywistycznego. Nasi detektywi w swoich karierach rozwiązali już wiele podobnych spraw. Posiadając konkretne doświadczenie i cierpliwość konieczną podczas przeprowadzania obserwacji, zdobywają konkretne dane, także dane teleadresowe, informacje o miejscach, w których niewierny małżonek, ale także i małżonka przebywa, gdzie i w jakim celu się spotyka.

Udowodnienie czyjejś zdrady wymaga nie tylko suchych potwierdzeń specjalistów, ale zwłaszcza wymaga rozwód z orzeczeniem o winie zdrada dostarczenie fotografii czy nagrań ukazujących cudzołożenie naszego małżonka, naszej żony. Tego typu dowód zazwyczaj wystarcza przed sądem, by orzekł rozwód z orzeczeniem o winie przez zdradę.