Konserwacja i serwis wind

W dzisiejszych czasach windy stanowią nieodzowną część niemal każdego budynku. Są na dużą skalę wykorzystywane w biurach, urzędach, szpitalach i blokach mieszkalnych, ale także w fabrykach, na halach produkcyjnych czy zakładach przemysłowych. Niezależnie od miejsca zainstalowania windy, musi ona być urządzeniem komfortowym, a przede wszystkim bezpieczne. Z tej racji, absolutną koniecznością jest poddawanie wind regularnym przeglądom. W Polsce ustawa o dozorze technicznym nakazuje, by każda winda była poddawana okresowemu przeglądowi co najmniej raz do roku oraz, by prace konserwacyjne były wykonywane minimum raz na miesiąc. Zapraszamy do podpisania umowy z naszą firmą, a nasz konserwator wind zadba o to, by każda winda była utrzymywana w należytym stanie technicznym. Konserwatorzy wind, pracujący w naszej firmie rzetelnie wywiązują się ze swoich obowiązków poprzez regularne dokonywanie przeglądów wind, ocenianie, w jakim stopniu uległy wyeksploatowaniu bądź zniszczeniu poszczególne komponenty oraz poprzez ewentualne wymienianie tychże części. Ponadto, wynikiem pracy konserwatorów wind jest usuwanie widocznych skutków zdewastowania sprzętu.

Serwis wind

Oferujemy Państwu nasze usługi w zakresie serwisowania wind. Podejmujemy się napraw dźwigów pochodzących od różnych producentów. Z powodzeniem usuwamy wszelkie usterki wind osobowych, towarowych oraz towarowo – osobowych. Nasze ekipy naprawcze są zaopatrzone w dobrze wyposażone w sprzęt i narzędzia samochody.

Dzięki temu możliwa jest natychmiastowa interwencja w przypadku zgłoszenia awarii. Jako, że windy praktycznie nie są wyłączane z użytku, to ich awarie mogą zdarzyć się w każdej chwili. Z tej racji uruchomiliśmy również pogotowie dźwigowe, które pełni dyżury także w godzinach nocnych, konserwator wind co umożliwia naprawę sprzętu „od ręki”, bez konieczności oczekiwania. Zapewniamy najwyższą jakość wykonywanych przez nas usług poprzez współpracę z najlepiej wykwalifikowanymi i doświadczonymi fachowcami, a także przez korzystanie z wysokiej jakości sprzętu.