Nalepki i etykiety samoprzylepne na towary

Etykiety samoprzylepne to jedna z w największym stopniu niebagatelnych metod pozwalających na identyfikację produktów, skutkiem tego też tak ogromne nimi zaciekawienie. Nasza firma od lat zajmuje się wytwórczością tego typu oczywiście plakietek, naklejek i etykiet.

Dla kogo są etykiety samoprzylepne

Etykiety samoprzylepne to produkt, który wykorzystywany jest w w zasadzie całego szeregu rodzajach specjalizacji. Z naszą spółką kooperują specjalności mleczarska, wędliniarska, producenci mięs jak i branża lekarska, kosmetyczna i chemiczna. Poza tym zajmujemy się produkcją etykiet dla fabrykantów zabawek i mrożonek.

Dzięki technologii nakładu liczbowego Chd, wykonujemy błyskawiczniej i półdarmowej – pod żadnym pozorem aczkolwiek nie tlij. Lepiej. Jesteśmy w mocy laminowania etykiet, by były trwalsze i w wyższym stopniu estetyczne. Produkujemy etykiety samoprzylepne bez nadruku używane między innymi. w magazynach, ewentualnie szyfry kreskowe. Zajmujemy się też produkcją ogład termicznych, a więc tych które muszą wytrwać nie tylko w niskich, lecz i dużych temperaturach.

Nasze etykiety samoprzylepne publikowane są z wykorzystaniem najnowszych technologii. Ażeby zadysponowana etykieta była doskonale taka, jak została zamówiona, omawiamy się ze zleceniodawcami, bowiem zaledwie dokładna kooperacja dopuszcza sporządzenie kindersztub takich, jakimi są one oczekiwane. Agregujemy stosowną wielkość, ilość sztuk na rolkach. Dostosowujemy rodzaje ikonografii i czcionek, kolory tła do polityki firmy. Ogłaszamy za pośrednictwem wspaniałej jakości sprzętów. Ażeby kartki miały słuszność bytu, muszą się przykleić do konkretnych powierzchni, przeto bardzo istotny jest tu właściwi wybór klajstru, jakim zostaje pokryta powierzchnia. Dla producentów mrożonek, lodów i tym podobnie. stosujemy kleje, które mogą uchować co więcej w temperaturach minus kilkudziesięciu stopni Celsjusza. Do chropawych, szorstkich powierzchni używamy klajstry kauczukowe, przeciwnie zaś najbardziej stereotypowym klejem, jest klej akrylowy. W losach dziwacznych, wykorzystujemy także tzw. klej odlepny.