Nitownice – oferta sklepu z narzędziami

Nitownice, czyli urządzenia, które pozwalają połączyć elementy, których nie da się zespolić żadną inną metodą (tj. nie mogą być sklejone czy zlutowane), są bardzo przydatne, nie tylko w profesjonalnych zakładach, ale także nierzadko w czynnościach domowych. Nitownice świetnie nadają do łączenia ze sobą elementów stalowych, skórzanych PCV, czy kawałków blach. Są na co dzień używane w budownictwie, w zakładach ślusarskich czy w warsztatach samochodowych. Także i w gospodarstwie domowym, czy w prywatnym garażu nierzadko okazują się niezwykle pomocne.

Połączenie ze sobą elementów za pomocą nitownicy, zachodzi poprzez zamknięcie przez tzw. nitowacz, tworząc w ten sposób bardzo trwałą zakuwkę. Nity są wkładane w otwór nitownicy i mogą mieć różne rozmiary, Stąd też, na rękojeściach nitownic, ulokowane są otwory w różnych średnicach, co umożliwia tworzenie różnego rozmiaru zakuwek, w zależności od potrzeb. Wyróżnia się różnego rodzaju nitownice. Dostępne są urządzenia ręczne, pneumatyczne i akumulatorowe. Produkuje się nitownice z przeznaczeniem do nitów zrywlanych, jak i do nitonakrętek. Nitownice, zwłaszcza te przeznaczone do prywatnego użytkowania w domu, są bardzo proste w obsłudze.

Nitownice – atrakcyjna oferta

Oferujemy Państwo szeroki zakres w wyborze sprzętu nitującego. Posiadamy w stałej sprzedaży wszelkiego rodzaju nitownice, zarówno pod nitonakrętki, jak pod nity zrywalne. Oferujemy sprzęt ręczny, jak i automatyczny.

Wszystkie oferowane przez nas urządzenia mają stabilną konstrukcję, a także są wykonane z najwyższej jakości materiałów. Sprzęt zakupiony u nas opatrzony jest długotrwałą gwarancją producenta. Dodatkowo oferujemy części zamienne, które w każdej chwili można nabyć w naszym sklepie. Proponujemy Państwu atrakcyjne cenniki oferowanego przez nas asortymentu. Prowadzimy także profesjonalny serwis nitownic, także pogwarancyjny.