Zapraszamy na niezwykłe wakacje!

Naszą specjalnością są wakacje i pragniemy spełniać oczekiwania najbardziej wymagających wczasowiczów, którzy pragną cieszyć się możliwością niczym nieograniczonego zwiedzania pięknych miejsc oraz żeglowania w najlepszych warunkach. Dzięki ponad dziesięcioletniemu doświadczeniu oraz ogromnej miłości do żeglowania, stworzyliśmy ofertę, która pozwoli oderwać się państwu od codziennych obowiązków oraz problemów. Jedną z propozycji, które cieszą się największym zainteresowaniem naszych klientów, jest z całą pewnością rejs Karaiby http://talar-jachting.pl/terminarz-rejsow/, który pozwoli spędzić wiele czasu na pełnym morzu, ale również sporą część wakacji na lądzie, gdzie czeka na państwa mnóstwo wspaniałych wakacji. Zapraszamy na pokłady naszych pięknych, nowoczesnych jachtów, na których z całą pewnością niczego państwu nie zabraknie i do delektowania się najlepszymi warunkami, jakie jesteśmy w stanie wam zapewnić.

Dlaczego rejs Karaiby?

Poszukując miejsca na wakacje chcemy trafić w takie, które będzie piękne, a także zapewni nam możliwość relaksu. Karaiby zdecydowanie są takim właśnie miejsce, cieszącym się popularnością wśród milionów turystów każdego roku. Z czego wynika tak duże zainteresowanie? Karaiby uznawane są za jedno z tych miejsc, które można śmiało nazwać prawdziwym rajem dla wczasowiczów – posiada bowiem wspaniałe plaże, krystalicznie czystą, błękitną wodę morską, a do tego palmy. Popijanie drinka z parasolką, a jednoczesne cieszenie się możliwością niczym nieograniczonego zażywania kąpieli morskich i słonecznych sprawia, że wyprawa tutaj jest zawsze bardzo udana. Z nami będzie udana tym bardziej, że jesteśmy w stanie zapewnić państwu najlepszą obsługę, a do tego zawsze jesteśmy do waszej dyspozycji – niezależnie od tego, jakie posiadacie państwo potrzeby. Zapraszamy do wizyty i skorzystania z ogromnych możliwości, jakie daje rejs Karaiby.

Oferta dla żeglarzy

Jeżeli posiadacie państwo uprawnienia do samodzielnego pływania jachtem, z całą pewnością wasze oczekiwania spełni również czarter. Zapraszamy!